שפה:HeEn

תפריט ניווט

בחר שפה

אודות החברה

יונילינק היא חברת תוכנה המספקת קשת רחבה של פתרונות טכנולוגיים ושירותי ייעוץ לחברות וארגונים מובילים בישראל.

יונילינק הוקמה בשנת 1997 ומונה כיום כ-350 עובדים מקצועיים בתחומי IT, מערכות מידע, תוכנה, חומרה, אבטחת מידע והנדסה בכל הדרגים. החברה מתמחה באיתור פתרונות חדשים ומתן ליווי מקצועי בהתאמה אישית ללקוחותיה, רואה עצמה כשותפה עסקית של הלקוח ופועלת להצלחה משותפת.

הצלחתה של יונלינק נובעת מהעסקת כח אדם מיומן ויציב ושילוב בין חדשנות טכנולוגית להון אנושי איכותי. הקשרים העסקיים הנרחבים של יונילינק, יחסים אישיים וארוכי טווח עם לקוחות, מאפשרים לנו לספק פתרונות גמישים, מענה מהיר וצוות מקצועי המחויב לחזון של הלקוח.  שילוב נדיר זה בין מקצוענות טכנולוגית, גישה והבנת המימד האנושי, יחד עם ניסיון רב שנים במגוון פרויקטים מוצלחים, ממצב כיום את יונילינק כבחירה מועדפת בארגונים מובילים בשוק ביניהם חברות הייטק, מוסדות ביטוח ופיננסים, גופים ממשלתים ובטחוניים ועוד
שת"פים:
PartnershipIso
Gavin Cohen
הערכים המנחים את יונילינק הם אמינות והוגנות. אנו מכבדים ומטפלים בכל הצרכים של אנשי הצוות שלנו, הן בפן המקצועי והן בפן האישי. אנו מגייסים אנשים יוצאי דופן ומצוותים אותם לפרויקטים יוצאי דופן - זה מה שגורם לאנשים שלנו לבחור בנו שוב ושוב.
גאווין כהן, מייסד ומנכ"ל
כל הצוות
Why Us

למה לעבוד איתנו

לקוחות
יונילינק מציעה שירות איכותי, גמישות וזמינות מירביים וניסיון נרחב בענפי הטכנולוגיה השונים, על מנת לתת לכם סיוע ותגבור בכל פרויקט שעומד על הפרק. אם אתם שוקלים מיקור חוץ, או אם אתם זקוקים לתמיכה ממוקדת ודחופה בעניין מסוים - אנחנו הגורם המקצועי שאתם רוצים לצידכם ויודעים לספק את השירות המדויק בתקציב שמתאים לצרכים שלכם. אנחנו אוהבים לחשוב על עצמנו כעל "ספק בוטיק" לחברות הטכנולוגיה וההיי-טק המובילות בישראל ושמים דגש מיוחד על יחס אישי ומשפחתי. לכן, מתוך מגוון רחב במיוחד של שירותים, תקבל בהתאמה אישית ומדויקת את אותם שירותים להם אתה זקוק על מנת להצליח.

אנו יודעים אילו שירותים לספק, כי אנו משקיעים את הזמן בהבנת הצרכים המדויקים שלך. איש קשר אחד בלבד מטעמנו עומד בקשר רציף ומתמשך מולך ומול החברה - מוודא שאתה משקיע משאבים והוצאות מינימאליות, מקבל את הצוות הנכון (בהמשך לדרישות שהוגדרו), מעורב אישית בכל שלב ומקיים ביקורת שוטפת על אנשי הצוות שלנו. כל זאת, במטרה להבטיח שתקבל שירות מעולה ואת המענה המהיר והיעיל ביותר.

עובדים
אף אחד לא אוהב לחפש עבודה שוב ושוב. אם אתה עומד להתחייב למעסיק, אתה רוצה לדעת שהוא ישים את טובתך בראש מעיניו ויאפשר לך מקום להתפתחות אישית ומקצועית.המטרה שלנו ביונילינק היא לטפח את הצוותים שלנו. אנשי מקצוע מגובשים מחשבתית, בעלי תודעת שירות גבוהה ומאושרים - אנשים שבאמת ובתמים נהנים ממה שהם עושים. אנו מציעים לך סביבת עבודה מתגמלת ומאתגרת, המאפשרת לך מקום ללמוד, לצמוח ולהתפתח, במסגרת המציעה לך ביטחון ויציבות.

רוצה לעבוד עם חברות בינלאומיות מובילות? יונילינק היא הדלת שלך לפסגת עולם הטכנולוגיה וההיי-טק. ביונילינק ניתן למנף את הניסיון, הקשרים העסקיים ואת המוניטין האיתן שלנו, על מנת לפתוח דלתות למקומות שנראים בלתי מושגים, ולהיעזר בנו כדי לבנות ולפתח את הקריירה שתמיד חלמת עליה.

אז אם אתה מחפש חברה שתתייחס אליך כאל חלק מהמשפחה (כן, כולל חגיגות יום הולדת, יציאות ובלונים), שתבין את הצרכים האישיים והמקצועיים שלך, תשקול את הנסיבות ותכניס את האינטרסים שלך למערך השיקולים שלה תוך שהיא מספקת לך תפקידים מאתגרים שיקדמו את המטרות האישיות שלך, מקומך איתנו.

Why Us

למה אנחנו

הייחוד של יונילינק בא לידי ביטוי בהבנה הטכנולוגית של דרישות הלקוח לכל תפקיד/פרויקט. זאת על ידי פגישה אישית עם הלקוח ועם המנהל המקצועי בכדי להבין .לעומק את המגבלות והאילוצים של כל פרויק ולספק את הפיתרון המתאים ביותר
יונילינק דואגת שהעובדים ויחידת צוות המומחים שלה ישארו תמיד בקדמת הטכנולוגיה ומעודכנים בטכנולוגיה החדשה ביותר בעולם ובתעשייה המתפתחת. זאת בעקבות השאיפה לפתח ולקדם את העובדים במגוון הטכנולוגיות החדשניות.
במטרה לספק שירות מקצועי, יונילינק שומרת על עיניים פקוחות ובוחנת אפשרויות של שיתוף פעולה עם חברות, ארגונים או מומחים ספציפיים של תחומים ייחודיים. באופן זה מחזקת יונילינק את היכולת לתת מענה ולספק את הפתרון המתקדם והמתאים ביותר עבור הלקוח.
השילוב בין דרישות התפקיד והתאמת העובד/ מומחה אשר ילווה ויקח חלק בעבודה עבור הלקוח, מתבצע על ידי יחידת מומחי הגיוס בדקדקנות רבה תוך השמת דגש על היכולות המקצועיות והאישיותיות כדי לבנות קשר ארוך טווח בין עובדי יונילינק ללקוחותיה.
יונילינק מתמחה במתן שירותי טכנולוגיה וייעוץ טכנולוגי באמצעות מומחים ועובדים מנוסים בתחומם. בנוסף, יש לה ערך מוסף גם בכלל הטכנולוגיות וגם בשדות טכנולוגיים ייחודיים כגון מערכות פתוחות והקמת צוותים מנוהלים באופן מלא כשירות.
לקוחות

הלקוחות שלנו

 • Menora
  Menora
  סגור
 • Partner
  Partner
  סגור
 • Migdal
  Migdal
  סגור
 • Harel
  Harel
  סגור
 • HOT
  HOT
  סגור
 • הצג הכל

אולי תתעניין גם ב:

חדשות

חדשות החברה