שפה:HeEn

תפריט ניווט

בחר שפה

דרושים

קבוצת יונילינק היא חברת IT פרטית אשר יושבת בתל אביב ומתמחה בפיתוח תוכנה, IT infrastruction אופטימיזציה, כמו גם ייעוץ ואינטגרציה של פתרונות טכנולוגיים שונים.

מאז 1997 אנו מספקים בהצלחה שירותי מיקור חוץ במגוון רחב של תחומי בדיקות, תמיכה ותוכנה תוך הבנת צרכי הלקוח.

Why Us

למה אנחנו

הייחוד של יונילינק בא לידי ביטוי בהבנה הטכנולוגית של דרישות הלקוח לכל תפקיד/פרויקט. זאת על ידי פגישה אישית עם הלקוח ועם המנהל המקצועי בכדי להבין .לעומק את המגבלות והאילוצים של כל פרויק ולספק את הפיתרון המתאים ביותר
יונילינק דואגת שהעובדים ויחידת צוות המומחים שלה ישארו תמיד בקדמת הטכנולוגיה ומעודכנים בטכנולוגיה החדשה ביותר בעולם ובתעשייה המתפתחת. זאת בעקבות השאיפה לפתח ולקדם את העובדים במגוון הטכנולוגיות החדשניות.
במטרה לספק שירות מקצועי, יונילינק שומרת על עיניים פקוחות ובוחנת אפשרויות של שיתוף פעולה עם חברות, ארגונים או מומחים ספציפיים של תחומים ייחודיים. באופן זה מחזקת יונילינק את היכולת לתת מענה ולספק את הפתרון המתקדם והמתאים ביותר עבור הלקוח.
השילוב בין דרישות התפקיד והתאמת העובד/ מומחה אשר ילווה ויקח חלק בעבודה עבור הלקוח, מתבצע על ידי יחידת מומחי הגיוס בדקדקנות רבה תוך השמת דגש על היכולות המקצועיות והאישיותיות כדי לבנות קשר ארוך טווח בין עובדי יונילינק ללקוחותיה.
יונילינק מתמחה במתן שירותי טכנולוגיה וייעוץ טכנולוגי באמצעות מומחים ועובדים מנוסים בתחומם. בנוסף, יש לה ערך מוסף גם בכלל הטכנולוגיות וגם בשדות טכנולוגיים ייחודיים כגון מערכות פתוחות והקמת צוותים מנוהלים באופן מלא כשירות.
Gavin Cohen
הערכים המנחים את יונילינק הם אמינות והוגנות. אנו מכבדים ומטפלים בכל הצרכים של אנשי הצוות שלנו, הן בפן המקצועי והן בפן האישי. אנו מגייסים אנשים יוצאי דופן ומצוותים אותם לפרויקטים יוצאי דופן - זה מה שגורם לאנשים שלנו לבחור בנו שוב ושוב.
גאווין כהן, מייסד ומנכ"ל
כל הצוות
Careers

משרות פתוחות

  • הצג הכל