שפה:HeEn

תפריט ניווט

בחר שפה

צוות ניהולי

הצוות הניהולי של יונילינק מפגיש מנהלים עם ניסיון של שנים רבות, כאשר כל אחד מביא תחום מומחיות מקצועי. בעבודה משותפת, יונילינק מצליחה לספק מגוון רחב של פתרונות ברמות מקצועיות שונות.
גאווין כהן

גאווין כהן

מייסד ומנכ"ל
עם סקרנות טבעית ותשוקה לטכנולוגיות החדישות ביותר, גאווין תמיד שמר על עצמו מעודכן בקדמת הטכנולוגיה.
עם גישה טבעית לעולם הטכנולוגי, BSC בהנדסת תוכנה ותואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת CapeTown , גאווין החל את הקריירה שלו כמהנדס שטח בחברתGould Computer בשנת 1987. במהלך עבודתו היה מועסק גם בחברות כגון IBM וצורן. כבר בשנותיו הראשונות בעולם הטכנולוגיה היה מעורב בפיתוח של פרויקט לביא ולקח חלק בפרויקט "אבנט כחול".

לאחר כמעט שלושה עשורים בתחום גאווין רכש גם את הנסיון הניהולי וגם את הנסיון המעשי וכיום הוא מומחה המוביל את תחום פיתוח תשתיות ותוכנה. גאווין הקים את יונילינק בשנת 1997 במטרה לתת פתרונות dot.com. החברה החלה את דרכה כמציעה פתרונות תשתית וקוד פתוח המבוססים בעיקר על לינוקס. עם התחלת פעילותה של החברה כחלוצה בתחום הdot.com , הזדמנויות עסקיות רבות התעוררו ובמהירות החברה גדלה והתרחבה.

במבט אל העתיד, גאווין ממשיך ללמוד ולהבטיח שהצוות שלו בתהליך עדכון ידע מתמשך כך שהאירגון שומר על רצף התקדמות והתפתחות של המחר.
פרטים נוספים...
רינת כהן

רינת כהן

סמנכ"ל פיתוח עסקי
רינת הצטרפה ליונילינק כסמנכ"ל פיתוח עסקי, זמן קצר לאחר הקמת החברה. בתפקידה מנהלת רינת את פיתוח היחסים עם לקוחות חדשים, כמו גם העמקת הקשר עם לקוחות קיימים.

רינת מספקת ללקוחות פתרונות מדויקים לכל צורך, תוך הבנה מעמיקה של האתגרים עמם הם מתמודדים מצד אחד והיכולות וההזדמנויות שיונילינק יכולה לספק להם מן הצד השני.רינת מנהלת במיומנות את ממשק הפנים של החברה ומטפלת במכירות ובשיווק, תוך פיתוח פתרונות מתאימים לכל לקוח וניהול מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחות ועם עובדים כאחד.

לפני שהצטרפה ליונילינק, רינת צברה ניסיון רב בשיווק, מכירות וניהול במגוון מיזמים עסקיים, בין היתר בשיווק פרוייקטי נדל"ן יוקרתיים בישראל. לרינת תואר ראשון במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל.

רינת נהנית לפגוש ולהכיר אנשים, דואגת תמיד ליצור קשרים חדשים ולטפח את הקשרים הקיימים.

פרטים נוספים...
תומר נוסבאום

תומר נוסבאום

משנה למנכ"ל
תומר הצטרף ליונילינק כמשנה למנכ"ל בשנת 2013 והביא איתו למעלה מ-17 שנות ניסיון מגוון כיזם, מפתח, מנהל פרויקטים וראש צוותים בתעשיית ההיי-טק.
במהלך 8 השנים האחרונות עסק תומר בתפקידי ניהול שונים, ביניהם סמנכ"ל מו"פ, חבר הנהלה, חבר ועדה מייעצת ופיתוח עסקי במספר חברות. הישגיו כוללים הבאת חברות לשוק הארגוני, הגדלת  הכנסותיהן מ-300 אלף דולר ל-7.5 מיליון דולר, תמיכה במערך המכירות בארה"ב, הודו, יפן, צרפת וגרמניה, שיפור יכולות המו"פ והטמעת תהליכי פיתוח חדשים.

בשלוש השנים האחרונות תומר נשא בתפקיד מנכ"ל בית השקעות לחברות טכנולוגיה וכיהן במועצת המנהלים של  TechFun (קרן אמריקאית). במהלך הקריירה שלו הציג תומר יוזמות למשקיעים פרטיים, קרנות הון סיכון, חממות ואחרים, בנוסף לבניית קבוצות אנג'לים להשקעות.

לתומר תואר ראשון בהנדסת תוכנה מטעם המכללה למנהל.
פרטים נוספים...
אייל הלוי

אייל הלוי

סמנכ"ל מכירות
אייל הצטרף ליונילינק כסמנכ"ל מכירות בשנת 2011 והביא איתו למעלה מ-20 שנות ניסיון במכירות. בתפקידו זה, הוא אחראי לניהול צוות המכירות ולניהול כל הפעילויות העסקיות הפונות אל הלקוח.

הצוות שלו מטפל במסירות בכל צרכי הלקוחות החדשים והקיימים של יונילינק, תוך שהוא מספק נקודה יחידה לתקשורת יעילה וקלה. צוות המכירות בראשותו של אייל, אחראי להבאת פרויקטים חדשים לחברה, להשאת ולהקצאת האנשים הנכונים לתפקיד ולהבטחת כל פרויקט ופרויקט. אייל אחראי על גיוס לקוחות חדשים לחברה, חתימת חוזי התקשרות מול לקוחות אלו והמשך שימור הקשר לעתיד מול אותם לקוחות מתוך מטרה להפוך אותם ללקוחות המובילים של החברה.

לפני  שהצטרף ליונילינק, שימש אייל כמנהל מחלקת לקוחות אסטרטגיים בחברת פלאפון תקשורת. לפני כן, שימש כמנהל מחלקת מחשבים וציוד הקפי בחברת יניר מערכות. אייל בעל תואר שני במנהל עסקים מטעם המכללה למנהל.

תפקידו של אייל מחייב אינטראקציה יומיומית עם אנשים רבים ושונים, זוהי המשימה החביבה עליו. חלק זה של העבודה גורם לו לסיפוק ולהנאה הגדולים ביותר.

פרטים נוספים...
שירלי לדר

שירלי לדר

מנהלת רווחת עובדים
שירלי נמצאת בתפקידה מאז שנת 2015 והיא ככל הנראה, העובדת המוכרת ביותר של יונילינק. שירלי קולטת עובדים חדשים לחברה ונמצאת בקשר קבוע ושוטף עם כל אחד ואחד מהם.
היא אחראית על רווחת העובדים, עוקבת אחר השתלבותם בארגונים ובפרוייקטים אליהם הם מושמים (הן מקצועית והן חברתית) והיא הכתובת לכל שאלה או סוגיה שמתעוררת. שירלי אחראית לאירועים החברתיים ביונילינק, חגים, ימי הולדת ומתנות, וכן על קורסים וסדנאות לפיתוח אישי ומקצועי לעובדים.

שירלי בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש מטעם המכללה האקדמית עמק יזראעל.

בשעות הפנאי, עוסקת שירלי בייעוץ ובפעילות למען הקהילה.
פרטים נוספים...
עדי עוקשי

עדי עוקשי

מנהלת תפעול ואדמיניסטרציה
עדי הצטרפה ליונילינק בשנת 2011 ואחראית על התחום הרחב של חשבונות ואדימיניסטרציה בחברה. תפקידה של עדי כולל אחריות על כל הנושאים הקשורים לרכבים, טלפונים ניידים, מחשבים ניידים ושאר ציוד החברה, כמו גם על קופה קטנה, משכורות, ארוחות צהריים, ענייני ביטוח ותשלומים לספקים וללקוחות.
לפני שהגיעה ליונילינק, הועסקה עדי כמתאמת שירותים רפואיים במשרד הביטחון, אגף השיקום, שם סיפקה שירותים לנכי צה"ל. עדי הייתה אשת הקשר שלהם בכל הקשור לשירותים רפואיים, החזרים, הטבות, ציוד רפואי ועוד.

עדי לומדת בימים אלה לתואר ראשון במדעי ההתנהגות ומתמחה במשאבי אנוש, במכללה האקדמית נתניה
פרטים נוספים...
ויקי חגי

ויקי חגי

מנהלת צוות גיוס
ויקי החלה את עבודתה ביונילינק בשנת 2013, כיום משמשת מנהלת צוות גיוס ומתמחה בניהול וליווי תהליכי גיוס עבור חברות היי-טק גדולות מחד וסטארט-אפים קטנים מאידך.

מתמחה בניהול גיוס בהתאם לצרכי הלקוחות וליווי התהליך באופן צמוד, איכותי ומדויק. בעלת התמחות בתחום הגיוס הטכנולוגי פנים וחוץ ארגוני, ובנוסף לכך מביאה ידע ונסיון מתחומי האיבחון והפסיכולוגיה.

בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות ובוגרת תואר שני במנהל עסקים בהתמחות של התנהגות אירגונית מאוניברסיטת בר אילן במסלול מצטיינים.

פרטים נוספים...

אולי תתעניין גם ב:

חדשות

חדשות החברה